FİLM FESTİVALLERİ


İFSAK 38. ULUSAL KISA FİLM VE BELGESEL YARIŞMASI

İFSAK, bir sanat olarak sinemanın gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak, yeni fikirlere öncü olabilmek amacıyla her yıl Ulusal Kısa Film Yarışması'nı düzenlemeye kararlılık ve inançla devam ediyor.
Son Başvru: 31 Aralık 2017

 

 

 


MOBILE FILM FESTIVAL

2018 yılında 13’üncü kez düzenlenecek olan ‘Mobile Film Festival’ yeni katılımcılarını bekliyor. Cep telefonuyla çekilen 1 dakikalık filmlerin yarıştığı festival için başvurular ise başladı.
Son Başvru: 09 Ocak 2018

 

 

 

 

8. KISA CANLANDIRMA FİLM PROJESİ SEÇMESİ

Canlandıranlar Yetenek Kampı elinde canlandırma (animasyon) projesi olan ve hayata geçirmek için desteğe ihtiyaç duyan yetenekleri başvuruya çağırıyor!
Son Başvru: 29 Ocak 2018

 

 

 

9. LİONS ULUSLARARASI KISA FİLM YARIŞMASI

Uluslararası Lions Kulüpleri 118-Y Yönetim Çevresi Federasyonu, “Lions Uluslararası Kısa Film Yarışmalarının” bu yıl 9.sunu organize ediyor.

Son Başvuru: 15 Şubat 2018

 

 

 

"DENİZ" KONULU KISA FİLM YARIŞMASI

“Çevre Kısa Film Festivali” kapsamında düzenlenen yarışmanın bu yılki konusu "Deniz" olarak belirlendi. En çok 20 dakikalık; kurmaca, belgesel, canlandırma ve deneysel türlerdeki kısa filmlerin kabul ediliyor.
Son Başvru: 05 Mart 2018

 

 

 


GENÇ ÖNCÜLER KISA FİLM YARIŞMASI

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilcek olan ‘Genç Öncüler Kısa Film Yarışması’na başvurular başladı. Toplam 30 bin lira para ödülünün dağıtılacağı yarışmanın bu yılki teması ise "güven".
Son Başvru: 15 Mart 2018

 

 

 


5. FİLMmich KISA FİLM YARIŞMASI 

Özel Saint Michel Fransız Lisesi bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Filmmich Kısa Film Yarışmasına ev sahipliği yapmaktadır. Bu kapsamda bu sene Türkiye Geneli 5. Kısa Film Yarışması ve Festivali düzenlenecektir. Yarışmanın teması serbesttir. Türkiye genelindeki liselerin öğrencileri katılabilir.
Son Başvru: 01 Nisan 2018

 

 

 

3. ULUSLARARASI KAN FİLM FESTİVALİ

Türkiye Kan Hastalıkları Federasyonutarafından organize edilecek olan 3. Uluslararası Kan Film Festivali 11 – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Adana’da gerçekleştiriliyor. Son Başvuru: 01 Nisan 2018

 

 

0 Yorum

Yorum Yazın