SENARYO EKİBİ

Senaryo Atölyesi Ekibi, senaryo ile ilgilenen herkesi internet sitesi üzerinden bir araya getirerek ortak paylaşımlar yapılmasını amaçlamaktadır.

İnternet sitemizden senaryo yarışmaları, senaryo kitapları, kısa film yarışmaları, hikaye ve öykü yarışmaları, senaryo kursu eğitim ve atölyeleri, senaryo örnekleri, film festivalleri, üniversite sinema kulüpleri ve yapımcı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Senaryo ilanları bölümünde senaryo, sinema ve yazarlıkla ilgili ilanlarınızı, senaryo bankası bölümünde kendinize ait   senaryoları paylaşabilirsiniz. Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşarak yorum yapmalarını isteyebilirsiniz.

İnternet üzerinden online senaryo yazarlığı atölyesi, online yaratıcı yazarlık atölyesi, online roman yazarlığı atölyesi, online öykü yazarlığı atölyesi, online yaratıcı drama atölyesi ve online şiir atölyesiyle çalışmaları yapmaktayız. Bu atölyelere Türkiye'nin her yerinden katılabilirsiniz.

Öykü ve romanlarınıza danışmanlık yapmakta, hikaye, sinopsis, karakterler, tretman ve diyalogtan oluşan senaryonun her aşamasında danışmanlık yapmaktayız.

Senaryoya ilgi duyan, fikirleri, hikayeleri olan senaryoya ilgi duyan diğer üyelerle iletişim kurmak için http://senaryoatolyesi.com' a üye olun, sorularınızı forumlarda paylaşın, çözümler bulun.

#ÖmerGürkanŞİMŞEK

3 Yorum

  • Oya Nalbantoğlu 11 Eylül 2018 Salı

    TEBRİKLER

  • Oya Nalbantoğlu 11 Eylül 2018 Salı

    EKİBE DAHİL OLMAK İSTERDİM, ONLİNE EĞİTİMİN KONTENJANINI KAÇIRDIM. SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM ÖMER HOCAM

  • aşil başar 27 Ağustos 2020 Perşembe

    merhaba kaleme almış oldugum senaryomu flim yapmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar bana burdan ulaşa bilirlermi lütfen

Yorum Yazın